Máslo Oléanat 30 ml - olivové

Kód: DSH0114
129 Kč
UKONČEN PRODEJ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máslo Oléanat 30 ml - olivové

Přírodní tělové olivové máslo.

Toto máslo zlepšuje pružnost a hladkost pokožky a posiluje ji. Přítomnost vosku z jasmínu mu dává regenerační vlastnosti, posíleny účinkem olivového oleje a jeho polyfenolů. Ve formě 100% aktivního balzámu je jeho použití jednoduché, při zachování všech účinků rostlinného oleje pocházejícího z překrásného regionu Provence.

Ve studeném nebo horkém počasí věnuje mimořádnou péči o obličej a naše tělo.

Pokožka na rukou je jemnější a zranitelnější než naše pleť. Je citlivější na vnější vlivy jako vítr, chlad a teplotní výkyvy. Na pokožce ruky je jen velmi málo mazových žláz, které vytvářejí přirozenou ochrannou vrstvu. Proto naše ruce rychleji stárnou. Oléanat Vám nabízí jako pomoc proti stárnutí posilující masážní balzám na ruce s mimořádnými obnovujícími a relaxačními vlastnostmi z extra panenského olivového oleje.

Vezměte malé množství balzámu, zahřejte ho mezi dlaněmi a připravte balzám na masáž. Masírujte každý kloub prstu směrem ke špičce, pak zpět. Obzvlášť pečlivě vymasírujte palce. Otočte ruku a palcem druhé ruky masírujte kruhovým tlakem celou plochu ve spodní části palce. Nezapomeňte na oblast mezi prsty. Pravidelnou hydratací našich rukou si vytváříme naši vlastní ochrannou fólii.

Ingredients:

Olea europaea oil*, Ricinus communis oil*, Cera alba, olive oil decyl esters, squalene, hydrogenated olive oil caprylyl esters, parfum, Jasminum grandiflorum flowers wax, tocopherol, d-limonene, linalool, citronellol.
* Suroviny z ekologického hospodářství.

100 % složek je přírodního původu, 81,8 % všech složek pochází z ekologického hospodářství.

Objem: 30 ml.

Vyrobené ve Francii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář