Omlouváme se všem zákazníkům, ale kvůli vánočnímu shonu nám expedice objednávek trvá o jeden až dva dny déle než deklarujeme. Děkujeme za pochopení. Krásné dventní dny přejeme...

Tarika Akné - pleťová maska 50 g

Kód: DSB0603
235 Kč
DO TÝDNE U VÁS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tarika Akné - pleťová maska 50 g

Unikátní směs z bylin a minerálů na nečistou pleť.

Účinky:

Tarika Akné je unikátní 100% přírodní přípravek s bylin a minerálů na nečistou pleť. Bezpečné a účinné u dětí i dospělých na všechny typy pleti s výsledkem již během 10 dnů.

Tarika Akné se doporučuje k čištění pleti a u akné. Pravidelným používáním Tarika Akné se lze zbavit dlouhodobých potíží.Tarika Akné nejen odstraňuje akné, ale také čistí, vyživuje a vyhlazuje pleť. Též odstraňuje pozůstatky po akné (jizvy). 

• Bezpečné a účinné u dětí i dospělých na všechny typy pleti s výsledkem často již během 10 dnů.

Použití: 1/3 čajové lžičky Tarika Akné prášku nasypte do malé misky. Přidejte trochu mléka nebo vody a rozmíchejte na kašičku. Naneste na tváře, nos, čelo (pozor na oči), bradu a/nebo jen postižené částí pleti. Při nanášení jemně vmasírujte. Nechejte zaschnout a působit nejméně 25 minut. Pak omyjte vodou a otřete ručníkem do sucha. U akné chronického a staršího aplikujte 2xdenně.Doporučujeme současně vnitřně užívat přípravek B-Skin, 2 kapsle se snídaní a 1-2 kapsle s večeří.

Studie: Fotografie z klinické studie, kde došlo po aplikaci pouze Tarika Akné k výraznému zlepšení akné již po 15 dnech

Složení: Achoras Calumas 6%, Embelic Myrobalans 5%,Taxus Bacata 3%, Myristica Officinalis 1.8%, Cyprus Rotundous 1.4%, Myrobalans 1.2%, Myrobalan Bellerica 1.2%, Santalum Album 1%, Curcuma Aromatica 0.5%, Embelia Ribes 0.3%,Berperis Aristata 1.1% + ekologicky čistý jíl, obsahující byliny a minerály z ekologicky čistých zón kolem řek a rybníků.

Balení:
50 g (přibližně 40-50 aplikací)

Upozornění: Vyvážené složení bylin a minerálů nemá žádné nežádoucí účinky. Jen pro vnější použití.

 100% přírodní přípravek bez chemických látek je sestaven jen z přírodních surovin a je velice dobře snášen. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář