Omlouváme se všem zákazníkům, ale kvůli vánočnímu shonu nám expedice objednávek trvá o jeden až dva dny déle než deklarujeme. Děkujeme za pochopení. Krásné dventní dny přejeme...

Vlasový olej Amla Hair Oil Ayur 100 ml

Kód: DSB1823
189 Kč
DO TÝDNE U VÁS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlasový olej Amla Hair Oil Ayur

Vynikající vlasový ajurvédský olej je ideální intenzivní péčí pro suché a křehké vlasy bez lesku. Vzácné léčivé byliny z ovoce nelli a korálového dřeva, rostlinné výtažky z indiga pravého a listů ankenda v kombinaci s kokosovým olejem dodávají poškozeným namáhaným vlasům nové oživení a vláčnost. Tato ajurvédská směs bylin a extraktů je prověřená tisíci lety pro nejlepší péči o vaše vlasy a vlasovou pokožku. Účinně vyživuje vlasy, je úžasná při péči a ošetření vlasů, které potřebují zesílit, vrací vlasům původní tloušťku, lesk a záři.  Podporuje silný růst vlasů a zdravou vlasovou pokožku, kterou prokrvuje, a působí tak na eliminaci toxinů. Zabraňuje předčasnému šedivění vlasů. Je prevencí proti vypadávání vlasů a tvorbě lupů. Omlazuje vlasové kořeny, a tím podporuje růst nových vlasů. Ayur Amla Hair Oil má velmi jemnou, sladce květinovou vůni. Vhodný pro jakýkoli typ vlasů, především pak na

  • vlasy namáhané, vystavené slunci, větru a slané vodě
  • vypadávající vlasy
  • barvené a poškozené vlasy
  • při tvorbě lupů

Použití:

Po umytí hlavy lehce vlasy osušte v ručníku, do vlhkých vlasů vmasírujte menší množství oleje namísto kondicionéru. Nechte vlasy přirozeně uschnout. Při teplotách vzduchu nižších než 25 stupňů může olej tuhnout. Je to jeho přirozená vlastnost a známka kvality. Olej ponořte do teplé vody a nechte jej rozpustit.

Regenerační procedura a masáž hlavy:
Použijte dostatečné množství oleje a vmasírujte do vlasů a vlasové pokožky. Zabalte vlasy do ručníku a nechte působit po dobu 20-30minut. Poté vymyjte teplou vodou za použití Nelaydi mýdla nebo Ayur vlasového šamponu.
Pokud olej před použitím zahřejete v aroma lampě, zvýšíte jeho účinky. Rostlinné výtažky se lépe vstřebají do vlasů a pokožky.

Pouze k vnějšímu použití.

Složení:

  • Cocos Nucifera Oil
  • Phyllanthus emblica powder
  • Indigofera tinctoria Leaf Ext
  • Acronychia pedunculata Ext
  • Adenanthera pavonia

Objem: 100 ml

Země původu: Srí Lanka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář