Hračky Ebulobo

Kdo je Ebulobo?Anna-a-Ferdinand-ebulobo-nunýnek


Ebulobo je Anne a Ferdinand

Ebulobo je příběh jejich setkání  v roce 1990.

Anne se narodila v Paříži v roce 1967 a strávil své dětství na Martiniku. Vzdělání však získala v Paříži.. Po roce dějin na Sorbonně, změnila „kurz“ a pokračoval ve studiu na ESAG pak ESDI (Vysoká škola průmyslového designu).

Ferdinand se narodil v Paříži v roce 1969, a všechny jeho studia se odehrála v tomto hlavním městě. Po nějakém čase na škole architektury se vrátil do akademie Charpentier pak na ENSCI (National School of Industrial).

Anne je vášnivou tvůrkyní „vesmíru“ hraček ve všech jejich formách. Zejména klade důraz na jejich design za použití technických detailů.
Ferdinand je vášnivý v dosažení technických prostředků k jejich realizaci a v poznání proveditelnosti.

Po nějaké době, co pracují  samostatně se rozhodli vytvořit návrhářské studio  "Lelong Lecomte“  v Paříži. Velmi brzy se jejich výtvory točí stále více pouze po světě dětí. V letech 1992 a 1997 se navíc sami stávají rodiči.

S tímto studiem tvoří kolekce hraček pro DJECO, Fnac EVEIL a hry DPAM, FAGOE, Francouzské Sportovní výrobky pro Decathlon, Issey Miyake a dokonce i pro Yves Saint Laurent!

Chcete-li vidět všechny jejich předchozí výtvory, mrkněte sem:  www.lelong-lecomte.fr


O EbuloboAnna-a-Ferdinand-ebulobo-nunýnek-02

V roce 2008 se rozhodli Anna a Ferdinand nechat všechny své nápady pouze pro vlastní značku EBULOBO.  Rozvíjet nové myšlenky, které jim přicházejí do hlavy, ale jejich vlastním způsobem!

Slovo Ebulobo si půjčili z názvu sopky v Indonésii na ostrově Flores. Ebulobo je tedy vlastně sopka. Sopka nápadů v Anině a Ferdinandově podobě.  Pro ně vulkán Ebulobo skutečně symbolizuje explozi myšlenek. Jejich značka Ebulobo se tedy „narodila“ jako sopka nápadů pro děti!

Při pohledu na logo Ebulobo, jde skutečně o sopku, kolem níž se "točí" malé bublinky unikající z kapaliny varu, protože Ebulobo je malá tvůrčí laboratoř, kde oni dva jsou vědci!

Ebulobo přetéká výtvory dobré nálady, která ponechává prostor pro fantazii a humor !

 

Kde se Ebulobo (Anne a Ferdinand) inspirují?


Hračka jako vývojový nástroj a probuzení
Oba jsou fanoušci těch nejmenších a specializují se na oblast dětství, což jim umožňuje lépe pochopit specifika tohoto vesmíru. Probuzení a psychomotorický vývoj jsou primárním zájmem při tvorbě her a hraček pro děti.

Ebulobo si je vědomo toho, že děti si nemají jen hrát, ale hrou se i učit. Hrou, Ebulobo řeší takové základní pojmy jako je vizuální stimulace, sluchové, hmatové, ale také koordinaci pohybu, rozpoznávání tvarů a barev ...
Toto všechno učení je zásadní pro jejich rozvoj a správný vývoj.
Takto se Ebulobo snaží vyvinout kolekci, kde každá hračka odpovídá funkci, věku, a je splňuje vysoké požadavky na schopnost podporovat rozvoj dětí.


Kreativita na prvním místě!V kombinaci s příběhy, z nichž je každá kolekce hraček součástí, říká něco speciálního. Jak vytváří postavy z dětských knih, každá z nich má představovat jiná dobrodružství.
Jednou ze základních myšlenek je také zapojit dospělé do hry s dětmi a pomoci jim objevit historii různých postav a pohádek díky pouhým visícím hračkám. Znalosti historie příběhů rodiče mohou usnadnit hraní a komunikaci se svým dítětem.
"Skrz historii, hraček, pohádek a příběhů jsou dány základy komunikace mezi generacemi! "

Kolekce hraček Ebulobo také zahrnují módní oblečení. Daleko od „diktatury“ skutečné módy tak Anne velmi pilně směřuje k tendenci vytvoření "trendy" hračky.


Jedinečné a fantastické Ebulobo


V každé z kolekcí jsou zprávy mezi řádky. Do Louloup „Hladového vlka“ jste blázen, vlk zde rozhodně nepojídá své přátele a kamarády, žije s nimi v harmonii, lásce a míru. U Woodours (táta medvěd) najdeme láskyplný vztah mezi malým medvědem a jeho tátou!

Navíc, všechny tištěné materiály Ebulobo jsou navrženy domácky pomocí tužky a štětce Anne! Žádný nákup nebo kopírování nebo profesionální tisk tkaniny. Motivy Ebulobo jsou domácí výroby!


Bezpečnost v kliduJe čas ke všemu vtipu a nezvyklým příběhům současně zajistit, aby všechny hračky Ebulobo byly  vyráběny v souladu s bezpečnostními normami!
Každé uvedení nového produktu Ebulobo na trh provází atest s ujištěním, že výrobky Ebulobo důsledně splňují normy a nařízení uplatňované na evropské úrovni.


hračky Ebulobo zde >

Anna-a-Ferdinand-ebulobo-nunýnek-03

Ebulobo-hladový-vlk-nunynek

Ebulobo-hladový-vlk02-nunynek

Ebulobo-táta-medvěd-nunynek