Omlouváme se všem zákazníkům, ale kvůli vánočnímu shonu nám expedice objednávek trvá o jeden až dva dny déle než deklarujeme. Děkujeme za pochopení. Krásné dventní dny přejeme...

Ayur elixír č. 8 Draksharishta

Kód: DS8002
390 Kč
DO TÝDNE U VÁS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ayur elixír č. 8 Draksharishta

Ájurvédský bylinný elixír propodboru obranyschopnosti.

Elixír Draksharistha, doplněk stravy

Vynikající kombinace je s Ayur Elixírem 13 Kanakasawaya.

Doporučené dávkování: 2 polévkové lžíce 3 denně před hlavním jídlem

Složení:

  • Aqua
  • Vitis vinifera
  • Saccharum officinarum
  • Elettaria repens
  • Mesua ferrea
  • Pogostemon heyneanus
  • Piper longum

Obsah: 220 ml

Země původu: Srí Lanka

Ajurvédské Elixíry Siddhalepa  neboli (aristhy) patří k nejstarší tradici ajurvédských medikamentů, které se již užívají tisíce let. Naše elixíry obsahují původní neupravované výtažky z bylin, kořenů, kůr a listů. Receptury pocházejí z ajurvédských tradic, které se tradují déle než 5000 let.

Každý elixír má podle ajurvédy zcela jedinečné účinky na bioenergie (dóši). Užívají k harmonizaci tří dóš a pomáhají při různých problémech nerovnováhy těla i duše. Jejich účinky jsou staletími prověřené a mezi lidmi velice oblíbené pro jejich specifickou a originální chuť.

Pro dosažení účinné čistoty a kvality se nechávají dozrát po dobu 45 dnů v sudech z teakového dřeva. Siddhalepa velice dbá na výrobní proces tak aby byl tradiční a v nezměněné formě se vyráběl do dnes.

Elixíry neobsahují chemické přísady, konzervační látky a syntetický alkohol. Alkohol obsažený v elixírech vzniká přirozenou cestou fermentací výrobku v teakových sudech.

Ať už užíváte ajurvédské elixíry samostatně nebo jako součást kúry, pomůže vám na cestě k dosažení výborného stavu a přinese rovnováhu tří dóš.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář