Aeolus + mušlička

Kód: EO70002
291 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
27.8.2019

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aeolus + mušlička

Směs 100% silic působí blahodárně na dýchací cesty, při zahlenění, rýmě, revmatismu, prochlazení, bronchitidě i dalších plicních obtížích.

Používá se do aromalampy, koupele, do sauny, na přípravu masážního oleje nebo do vysavače na provonění vzduchu. Působí blahodárně na dýchací cesty, při zahlenění, rýmě, revmatismu, prochlazení, bronchitidě i dalších plicních obtížích. Směs pomáhá i při nervozitě a stresu jako výborný přírodní relaxační prostředek.

Použití:
Do aromalampy nakapejte 6-10 kapek pro čištění a zlepšení ovzduší v místnostech, pro úlevu bolavých svalů přidejte 3 kapky oleje do 1 lžičky mandlového oleje a masírujte. V sauně pomáhá v případě lehkých nachlazení a bolestí svalů. Zde přidejte 3-5 kapek do nádoby s vodou. Pro sprchu či koupel přidejte 3-8 kapek do 1 lžíce neutrálního koupelového, resp. sprchového oleje. Silice pak jemně a příznivě působí na dýchací cesty, zvláště v období chřipek.

Složení výrobku:
Smrková silice Lemongrasová silice Jedlová silice Hřebíčková silice Cypřišová silice Borovicová
silice

 

 

Mušlička je pokojový absorber a odpařovač silic. Je vyrobena ze speciálního materiálu, kyterý vůni absorbuje a postupně uvolňuje do ovzduší. Mušlička je na rozdíl od aromalampy bezpečná. Nepotřebuje žádný zdroj tepla, proto nehrozí popálení a můžete ji umístit i do dětského pokoje, stejně tak ale např. do skříně, na WC atd. Z mušličky se uvolňuje jemnější vůně než z aromalampy, pokud byste její intenzitu rádi zesílili, umístěte mušličku na teplé místo. Dárkové balení obsahuje Mušličku, ručně vyrobenou skleněnou podložku a případně vonné silice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář