Angelcare AC300 monitor pohybu novorozence

Angelcare AC300 monitor pohybu novorozence
ZdarmaZdarma
2 390 Kč
NA DOTAZ

Monitor pohybu - Angelcare  AC300

 

Inteligentní digitální monitoring pohybů novorozence s nastavitelnou citlivostí, 2 senzorové desky, bez omezení hmotnosti dítěte, záruka 5 LET po registraci přístroje na www.angelcare.cz
 

Angelcare ® hlídá všechny pohyby vašeho miminka a v případě abnormálního průběhu a při zástavě, pauze delší 20 vteřin, vás včas upozorní hlasitým alarmem. Hlasitý alarm také pomáhá dítěti procitnout. Angelcare ® software vyhodnocuje změnu chování miminka a při jeho opětovném pohybu sám vypne alarm a pokračuje v tichém monitorování.

 • možnost nastavení citlivosti senzorových desek
 • hmotnost miminka NENÍ omezena
 • velikost postýlky NENÍ omezena
 • použitelné pod všechny zdravé dětské matrace

Angelcare AC300 (AC300-2SP) se skládá z Kontrolní jednotky designu Anděla, umístěné u miminka a dvěma snímacími podložkami (každá 24x24 cm tl. 1cm) umístěnými pod matrací dítěte. Podložky (desky) jsou s Kontrolní jednotkou propojeny tenkým elektrickým kabelem a bezpečným konektorem Jack 3,5mm.

NEUMÍSŤUJTE - NEVĚŠTE  jednotky na ohrádku postýlky, nebo v dosahu dítěte. Nebezpečí zachycení kabelu dítětem. Používejte Angelcare způsobem, stanoveným výrobcem - snímací podložky pod matrací a chůvička mimo postýlku.

Jak Angelcare funguje?

Ať je děťátko vzhůru, nebo tvrdě spí, dvě vysoce citlivé senzorické podložky pod matrací zachycují každé jeho i nepatrné pohyby. Jestliže Angelcare ® nezaregistruje déle než 20 vteřin žádný pohyb, vyvolá alarm. Díky nastavitelné funkci můžete každý pohyb zobrazit světelnou kontrolkou a/nebo zvukem.

Při monitoringu jsou pohyby zachycené deskami neustále předávány Kontrolní jednotce ke zpracování. Zde je signál digitalizován a vyhodnocen. Firmware jednotky je vyladěn tak, aby poskytoval obsluze spolehlivé informace. Angelcare ® nejen velmi účinně detekuje pohyby, má také inovativní techniku, která neustále monitoruje vlastní činnost a umožňuje tak mimořádně spolehlivé použití.

Baterie:

Provoz Angelcare ® zajišťují 2 AA alkalické 1,5V/LR6 baterie. Baterie jsou automaticky překontrolovány pokaždé, když je zařízení zapnuto a jsou kontrolovány i periodicky během používání. Jakmile se baterie blíží ke konci své životnosti, uživatel je včas upozorněn na nezbytnou výměnu baterií.

Pro koho je Angelcare AC300 vhodný?

 • Pro rodiče, kteří potřebují výhradně hlídání pohybů a dítě s nimi dosud spí v ložnici (je v dosahu)
 • Pro rodiče, kteří již mají babyphon (vysílačku zvuků) a proto potřebují pouze hlídání všech pohybů.
    Rodiče tedy mohou svůj babyphon zkombinovat s monitorem Angelcare AC300.  Případné alarmy od AC300 jsou přeneseny vysílačem druhého babyphonu na přijímač, stejně jako každý jiný hluk z okolí dítěte.
 • Pro rodiče dvojčat: Hlídání dvojčat ve dvou oddělených postýlkách zajišťujeme použitím monitoru zvuku a pohybů Angelcare ® AC403 (nebo 701) spolu s monitorem pohybů Angelcare ® AC300. Každé dítě z dvojčat využívá své snímací podložky, výhradně a pouze svého přiděleného monitoru.
  Případný ALARM (od obou přístrojů) je zachycen mikrofonem monitoru zvuku a pohybu (AC403, 701) a přenesen na přijímač - Rodičovskou jednotku.
 • Indikátor stavu baterií (světelný a zvukový)

Elektrosmog

Angelcare ® AC300 Plus je provozován výhradně pomocí baterií. Tento přístroj nemá funkci babyphonu (vysílačky), a proto nevysílá žádné rádiové vlny a tedy emise elektrosmogu je zanedbatelná.

 

Registrace - prodloužení záruky na 5 LET

Na adrese http://www.angelcare.cz

Obsah balení:

2 snímací desky, každá rozměru 24x24 cm tloušťky cca 1 cm, s instalovaným chráničem kabelů (Fix kit)
1 dětská Kontrolní jednotka
1 český a 1 originální tištěný Návod k obsluze
1 medicinální dudlík Numimed

Kód Kód: AC300
Jméno značky: Angelcare
Kategorie: Chůvičky a monitory

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář