Omlouváme se všem zákazníkům, ale kvůli vánočnímu shonu nám expedice objednávek trvá o jeden až dva dny déle než deklarujeme. Děkujeme za pochopení. Krásné dventní dny přejeme...

Dárková masážní sada face roller a kámen gua sha růženín v dárkové krabičce přírodní

Kód: YO7
Novinka
1 150 Kč
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyberte si nádherný dárkový set- oboustranný face roller a gua-sha z růženínu, obojí navíc v dárkové krabičce..

Guasha destička je růženínový kámen, který je určený pro masáž obličeje, ale i celého těla. Tato masážní technika vychází z principů tradiční čínské medicíny a je opravdu vysoce účinná. Guasha kámen podporuje cirkulaci, uvolňuje svalové napětí a podporuje činnost lymfatického systému a odbourávání toxinů z těla. Zmírňuje kruhy a váčky pod očima, pravidelná masáž obličeje je také výbornou prevencí vrásek.

Navíc tato masážní destička je přírodní polodrahokam bez chemických přísad a barviv, vyráběna ručně o velikost cca 11,5 x 5,5 cm.

Jak Gua sha kámen použít? Naneste na pleť oblíbený olejíček, krém či pleťové sérum a pomocí gua sha kamene vmasírujte do pokožky. Následkem prokrvení může pleť na přechodnou dobu lehce zčervenat. 

Face Roller 

Masážní váleček na obličej, vyrobený z růženínu. Použitím při jemné obličejové masáži pomáhá zpevnit pleť a zvýšením průtoku krve ji rozjasnit. Pomáhá také při podpoře lymfatického systému, hlavního detoxikačního systému těla, čímž dochází ke snížení otoků a redukci stresu.

Vyráběno ručně, velikost cca 13,5-14,5 cm

Přírodní polodrahokam bez chemických přísad a barviv

Jak face roller použít? Doporučujeme před použitím válečku vyčistit pleť, poté nanést oblíbený olejíček, sérum či krém a zahájit masáž. Na větší plochy použijte širší kámen, oblast očí či nosu masírujte pomocí užší strany. Masáž je vhodné provádět každý den, a to po dobu 5-10 minut. Po ukončení masáže váleček umyjte vodou a osušte.

Celý set je zabalen ohleduplně k přírodě a přijde Vám v dárkové krabičce přírodní barvy, v které budete moci obě masážní pomůcky uchovávat.

 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář