Jak získat slevu a dopravu zdarma

Vítejte ...

... děkujeme, že si čtete tyto řádky. Jsme tu pro vás již 13 let, tedy od počátku roku 2007.  A protože nás to stále baví a čím dál více, budeme mít radost, když vás to bude bavit s námi :)

 

věrnostní sleva až 10% pro stálé zákazníky

 

věrnostní sleva

Sčítáme nákupy každého registrovaného zákazníka. Pokud tedy objednáváte pravidelně, vyplatí se registrovat a před objednávkou se vždy se přihlásit. Rádi vás pak odměníme v podobě slevy na každý další nákup.

Jakmile součet všech vašich nákupů dosáhne min. 5.000 Kč, bude Vám nastavena sleva 5% na každý další nákup.

Jakmile součet všech vašich nákupů dosáhne min. 10.000 Kč, bude Vám nastavena sleva 10% na každý další nákup.

Sleva je zrušena až když 12 po sobě jdoucích měsíců nic neobjednáte.

 

sleva 100 Kč za udělení slovního hodnocení

... z předchozího nákupu. Ve chvíli, kdy si užíváte radosti z nově příchozího zboží vám 10. den od vytvoření objednávky automaticky z Heuréky přijde dotazník zaslaný naším jménem. Za kompletní vyplnění, tedy včetně slovního hodnocení , až díky kterému se hodnocení zobrazí na portálu Heuréky, vám zašleme slevový kupón na 100 Kč na další nákup. tento kupón bude platný po celé 3 měsíce. Budeme rádi za pravdivé a objektivní hodnocení, které pomůže dalším zákazníkům. Za to pozitivní, které nám udělá radost, ale i za to negativní, které nás posouvá dále ;)

 

den dopravy zdarma každý měsíc

Každý měsíc máme pro odběratele novinek jeden den dopravy zdarma. Stačí zadat váš mail a už o žádný z nich nepřijdete :)

 

každý měsíc oblíbené zboží se slevou

Každý měsíc pro vás připravujeme akční ceny oblíbeného zboží. Tato cena vždy platí pouze do vyprodání zásob. Odběratelé novinek vědí týden předem, co bude ve slevě. Proto se vyplatí odebírat novinky nebo sledovat naši úvodní stránku každý měsíc hned z počátku, abyste tak nepřišli o své oblíbené zboží ve slevě :)

 

čtěte také: výhody od nunýnka

 

 

Užijte si svých slev do syta :)

Krásné dnění Markéta

 

 

Na co se slevy nevztahují


- nevztahují na zboží v akci či jinak zlevněné či zvýhodněné sety
 
- nevztahují se na kompletní sortiment značky Angelcare, sportovní a rehabilitační pomůcky a knihy
 
 

Pravidla pro poskytnutí věrnostní slevy

Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Jsou započítávány pouze objednávky, které byly učiněny pod registrovaným účtem. Nelze započítat objednávky dřívější, učiněné jako "neregistrovaný zákazník", nelze ani spojovat více účtů. Započítávány jsou pouze uhrazené a převzaté nákupy.

 
5% i 10% sleva může být odmítnuta zákazníkovi, který v minulosti učinil pouze nákupy, u kterých využil právo na vrácení zboží, tedy právo na odstoupení od kupní smlouvy.
 
Pokud zákazník v minulosti nepřevzal či nevyzvedl zaslanou objednávku, může mu být sleva poskytnuta až po uhrazení skutečně vynaložených nákladů na zaslání této nepřevzaté či nevyzvednuté objednávky.
 
Nárok na slevu vzniká zákazníkovi až na objednávky učiněné po přidělení slevy, a to i v případě, že sleva byla přidělena později, než podle podmínek být přidělena měla, například z důvodu technické chyby. Zpětný dopočet slevy na objednávky učiněné před přidělením slevy není možný.
 

Platnost slevy

Provozovatel obchodu si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost slev ukončit. Společnost NUNYNEK.CZ s.r.o. si dále vyhrazuje právo ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů.
 

5% i 10% slevu pro stálé zákazníky není možno sčítat, a to ani s jinými slevami již dříve individuálně poskytnutými. Platná je pouze vždy jedna - ta vyšší ze slev.