Fenykl celý Bio 100 g

Kód: EC305

Detailní popis produktu

Fenykl celý Bio 100 g

Koření - celá semínka fenyklu v BIO kvalitě. Fenykl je aromatické koření v našich končinách poměrně známé. V Ájurvédě se velmi často používá v kombinaci s římským kmínem (kumín) a koriandrem.

Chcete-li zachovat vůni a chuť koření, je dobré jej skladovat ve vzduchotěsné nádobě, či sáčku s uzávěrem na temném, suchém a chladném místě.

Použití: Doplňuje pikantní pokrmy, celkově vhodný v každém období. Snižuje ostrost a pálivost některých jídel.

Složení: Fenykl - Foeniculum vulgare

Účinky: fenykl je považovaný za nejzdravější koření. V přírodní medicíně se doporučuje při bolestech břicha (nadýmání i u kojenců), špatném zažívání, plynatosti, křečích a dalších stavech i u kojenců, jako je průjem, zvracení. Několik semínek rozžvýkaných po jídle podporuje trávení a chrání před plynatostí a křečemi.Více o účincích této byliny naleznete zde =>

Výhody BIO:

Jednotlivé byliny rostou na bio farmách. Byliny neobsahují žádné konzervační a chemické látky, jen samotné byliny. Kvalita je potvrzena světovými certifikáty (na rozdíl od většiny jiných přípravků a čajů na trhu): ISO 9001 : 2000 - celosvětový certifikát kvality, EKOCERT - evropský certifikát organické kvality, GMP - správná výrobní praxe, USDA Organic - certifikát amerického Ministerstva zemědělství o organické kvalitě), SQF - bezpečné kvalitní potraviny, HACCP – systém kritických bodů , USDA (Americké ministerstvo zemědělství), Košer kvalita
 

Obsah: 100 gramů

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č.. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 není možné poskytovat tyto informace přímo na  produktech.
Více informací získáte v odkazech k jednotlivým bylinám, nebo zde =>

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář