Koriandr mletý 100 g

Kód: DSA1532
39 Kč
DO TÝDNE U VÁS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koriandr mletý 100 g

Koření - celá semínka koriandru v Bio kvalitě. Koriandr je koření se silnou ořechovou vůní, nasládlé a lehce pikantní chuti.
Mletý koriandr lze použít jako lehké zahušťovadlo do omáček a bývá také součástí směsi koření gram masala. Kuličky koriandru v celku lze opražit a jako takové voří hlavní složku směsi koření "kari"  Koriandr doplňuje pikantní pokrmy a celkově je vhodný v každém období. Snižuje ostrost a pálivost některých jídel.

Chcete-li zachovat vůni a chuť koření, je dobré jej skladovat ve vzduchotěsné nádobě, či sáčku s uzávěrem na temném, suchém a chladném místě.

Použití: Doplňuje pikantní pokrmy, celkově vhodný v každém období. Snižuje ostrost a pálivost některých jídel.

Složení: Koriandr - Coriandrum sativum

Účinky: Působí proti nadýmání a pro správné zažívání. V přírodní medicíně se podává u nadýmání, bolestí břicha, u špatného zažívání, zvracení, proti střevní infekci.Více o účincích této byliny naleznete zde =>

Výhody BIO:

Jednotlivé byliny rostou na bio farmách. Byliny neobsahují žádné konzervační a chemické látky, jen samotné byliny. Kvalita je potvrzena světovými certifikáty (na rozdíl od většiny jiných přípravků a čajů na trhu): ISO 9001 : 2000 - celosvětový certifikát kvality, EKOCERT - evropský certifikát organické kvality, GMP - správná výrobní praxe, USDA Organic - certifikát amerického Ministerstva zemědělství o organické kvalitě), SQF - bezpečné kvalitní potraviny, HACCP – systém kritických bodů , USDA (Americké ministerstvo zemědělství), Košer kvalita
 

Obsah: 100 gramů

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č.. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 není možné poskytovat tyto informace přímo na  produktech.
Více informací získáte v odkazech k jednotlivým bylinám, nebo zde =>

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář