Římský kmín celý Bio 100g

Kód: EC312
58 Kč
SKLADEM U DODAVATELE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Římský kmín celý Bio 100g 

Koření - celá semínka Římského kmínu (kumínu) v Bio kvalitě. Římský kmín často používá na začátku vaření s hořčičnými semínky. Pomáhá stravitelnosti těžkách jídel a při přejídání.

Použití: Výborný je všude tam, kde dáváme běžný kmín, tedy při vaření brambor, zeleniny, na masa, do omáček a polévek atd.

Složení: Římský kmín - Cuminum cyminum

Účinky: Stimuluje trávení, snižuje nadýmání, ostraňuje trávicí potíže.
Více o účincích této byliny naleznete zde =>

Výhody BIO:

Jednotlivé byliny rostou na bio farmách. Byliny neobsahují žádné konzervační a chemické látky, jen samotné byliny. Kvalita je potvrzena světovými certifikáty (na rozdíl od většiny jiných přípravků a čajů na trhu): ISO 9001 : 2000 - celosvětový certifikát kvality, EKOCERT - evropský certifikát organické kvality, GMP - správná výrobní praxe, USDA Organic - certifikát amerického Ministerstva zemědělství o organické kvalitě), SQF - bezpečné kvalitní potraviny, HACCP – systém kritických bodů , USDA (Americké ministerstvo zemědělství), Košer kvalita
 

Obsah: 100 gramů

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č.. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 není možné poskytovat tyto informace přímo na  produktech.
Více informací získáte v odkazech k jednotlivým bylinám, nebo zde =>

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář