Trikatu směs koření Bio 50g

Kód: EC321
82 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
30.11.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trikatu směs koření Bio 50g

Koření - směs koření (dlouhý pepř, černý pepř a zázvor) v bio kvalitě, sloužící k dochucení a podpoře lepší stravitelnosti pokrmů.

Použití: Výborná na dochucení zeleninových jídel, masa, polévek i omáček. Všude tam, kde byste použili pepř.

Dávkování: přidávat do hotového jídla nebo během vaření, případně u těžkostí po jídle se doporučuje 1/4-1/2 lžičky před jídlem, zapít teplou vodou.

Složení:

  • dlouhý pepř
  • černý pepř
  • zázvor


Účinky: Posiluje zažívání a trávení potravy.
Více o účincích této bylinné směsi naleznete zde =>

Výhody BIO:

Jednotlivé byliny rostou na bio farmách. Byliny neobsahují žádné konzervační a chemické látky, jen samotné byliny. Kvalita je potvrzena světovými certifikáty (na rozdíl od většiny jiných přípravků a čajů na trhu): ISO 9001 : 2000 - celosvětový certifikát kvality, EKOCERT - evropský certifikát organické kvality, GMP - správná výrobní praxe, USDA Organic - certifikát amerického Ministerstva zemědělství o organické kvalitě), SQF - bezpečné kvalitní potraviny, HACCP – systém kritických bodů , USDA (Americké ministerstvo zemědělství), Košer kvalita
 

Obsah: 50 gramů

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č.. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 není možné poskytovat tyto informace přímo na  produktech.
Více informací získáte v odkazech k jednotlivým bylinám, nebo zde =>

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář