AN-COR19 - Hydratační dezinfekční balzám na ruce 100ml

Kód: DS96490
99 Kč
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.8.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

AN-COR19 - Hydratační dezinfekční balzám na ruce 100ml

Hlavní výhody An-cor19:

  • čistí a dezinfikuje ruce
  • eliminuje 99,9 % bakterií a virů
  • hydratuje pokožku
  • neobsahuje alkohol
  • bez použití vody a mýdla
  • praktické balení vhodné na cesty
  • příjemná jemná vůně

Dezinfekční balzám na ruce eliminuje 99,9% bakterií a virů již brzy po nanesení. Vzhledem k absenci alkoholu a přídavku hydratačních složek pak šetrně pečuje o vaše ruce.

Inspirovali jsme se u původních obyvatel Austrálie a Indonésie, abychom vám připravili vysoce účinný dezinfekční balzám na ruce. Jeho významnou součástí je kajeputový olej, který je významnou složkou s bohatými antivirovými, antibakteriálním a antimikrobiálními účinky.

Potěší vás nejen výjimečné dezinfekční vlastnosti při absenci alkoholu, ale zároveň jeho výtečná hydratační schopnost a jemná vůně. Jeho konzistence je hebká, velmi rychle zasychá a nemusí se oplachovat. 

Narozdíl od klasických dezinfekcí založených na peroxidu, které expirují do 6 měsíců, tento výrobek oplývá dlouhou životností až tří let. 

An-cor19 je český výrobek, vytvořený za přísných hygienických pravidel. Certifikováno dle nařízení EU.


Upozornění: Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

Skladování: Skladujte při 5 až 25°C, mimo dosah slunečního záření a zdrojů tepla. 

Objem: 100ml

Ingredients: Aqua, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Triethylene Glycol, Sodium Laproyl/Lauroyl Lactylate, Triethyl Citrate, Benzalkonium Chloride, Melaleuca Leucadendron Cajaputi Oil, Linalool, Limonene


Český výrobek

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář