Numi čaj bio kurkumový Golden Tonik s verbenou a limetkou 12 sáčků

Kód: DSA0919
119 Kč
SKLADEM U DODAVATELE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Numi čaj bio kurkumový Golden Tonik s verbenou a limetkou 12 sáčků

Bio NUMI ČAJE oslavují rovnováhu mezi lidmi a Zemí, u šálku lahodného čaje.
Vizí je tvorba čajů, které pomáhají lidem i životnímu prostředí. Díky promyšlené výrobě, balení, volbě ingrediencí a jejich původu - Numi minimalizuje nežádoucí dopad na planetu. Krabičky jsou vyráběny z 85% recyklovaného kartonu, potištěné sojovými barvami a bez zbytečné balící fólie. Smáčecí čajové sáčky jsou tvořeny ze 100% rozložitelného papíru. Numi bio čaje jsou bez geneticky modifikovaných složek (GMO) a s certifikátem Fair Trade. Numi věnuje pozornost nejen výsledné chuti čajů, ale také bio složení (USDA Organics), podporuje férovou práci a zlepšuje pracovní podmínky (Verified Fair Labor). Numi společnost vznikla díky sourozencům Ahmed a Reem Rahim. Oba spojuje láska k čaji, umění, lidem a přírodě. Název Numi vybrali podle vzácné sušené limetky, typické svou osvěžující citrusovou chutí. Numi, to je alchymie lahodných přírodních čajů a bylinek se stoprocentně pravým ovocem, květinami a kořením. Numi používá pouze opravdové přísady, nikoliv hořce chutnající čajový prach a drť. Numi, to je příroda, která mluví sama za sebe.

BIO KURKUMOVÝ ČAJ S CITRONOVOU VERBENOU A KOUSKY SUŠENÝCH LIMETEK - bez kofeinu
Bohaté čajové „ZLATÉ TONIKUM". Směs z kurkumy, citronové verbeny a kousků suchých limetek oživuje smysly zlatými odstíny, zemitou a sladkou chutí s tóny citrusů.
Kurkuma je dle ájurvédského životního stylu harmonizujícím tonikem. Od starověku je nejen v JV Asii součástí tradičních pokrmů, kterým dodává svou charakteristickou žlutou barvu.
Čaj obsahuje kurkumu s certifikátem Fair Trade z Madagaskaru, kde Numi pomáhá řešit kvalitu pitné vody.
Neváhejte ochutnat též pravý BIO Numi kurkumový čaj s rooibosem a vanilkou nebo BIO Numi kurkumový čaj se zázvorem, lékořicí a poupaty růží.

Složení: kurkuma** (68 %), citronová verbena* (21 %), sušené limetky** (11 %)

*ekologická výroba
** ekologická výroba a Fair Trade.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 – 0,7 l čerstvě převařené vody a necháme louhovat 8 - 10 minut.

Min. trvanlivost a č. šarže: Uvedené na obalu.

Země původu: USA

Obsah: 12 nálevových 100% rozložitelných sáčků

Hmotnost: 37,2 g (12 x 3,1 g)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář