Jste zde poprvé? JENOM PRO VÁS MÁME SLEVU 10% NA PRVNÍ OBJEDNÁVKU. Stačí do poznámky napsat PRVNÍ NÁKUP a sleva Vám bude po potvrzení objednávky odečtena :-)

Numi čaj bio Pouštní limetka 18 sáčků

Kód: DS96487
109 Kč
SKLADEM U DODAVATELE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Numi čaj bio Pouštní limetka 18 sáčků

BIO NUMI ČAJ - POUŠTNÍ LIMETKA „NUMI"

Návrat citrusového potěšení z Ománu. Bio čaj z pouštních limetek z fairtradového hospodářství, které jsou sušeny sluncem. Tento unikátní arabský čaj se pije po staletí. Má výrazně kyselou chuť a vůni citrusů, je oázou zdraví. Pouštní limetka Numi inspirovala zakladatele a tvůrce čajů pro název své společnosti.

Koupí tohoto čaje přispíváte na neziskovou organizaci Together for H2OPE, která zabezpečuje pitnou vodu farmářům a jejich rodinám po celém světě. Děkujeme Vám za podporu.

Neváhejte ochutnat též pravý BIO Numi zelený čaj s citrónovou trávou nebo BIO Numi heřmánkový čaj s citrónovou myrtou.

Bio NUMI ČAJE oslavují rovnováhu mezi lidmi a Zemí, u šálku lahodného čaje.
Vizí je tvorba čajů, které pomáhají lidem i životnímu prostředí. Díky promyšlené výrobě, balení, volbě ingrediencí a jejich původu - Numi minimalizuje nežádoucí dopad na planetu. Krabičky jsou vyráběny z 85 % recyklovaného kartonu, potištěné sojovými barvami a bez zbytečné balící fólie. Smáčecí čajové sáčky jsou tvořeny ze 100% rozložitelného papíru. Numi bio čaje jsou bez geneticky modifikovaných složek (GMO) a s certifikátem Fair Trade. Numi věnuje pozornost nejen výsledné chuti čajů, ale také bio složení (USDA Organics), podporuje férovou práci a zlepšuje pracovní podmínky (Verified Fair Labor). Numi společnost vznikla díky sourozencům Ahmed a Reem Rahim. Oba spojuje láska k čaji, umění, lidem a přírodě. Název Numi vybrali podle vzácné sušené limetky, typické svou osvěžující citrusovou chutí. Numi, to je alchymie lahodných přírodních čajů a bylinek se stoprocentně pravým ovocem, květinami a kořením. Numi používá pouze opravdové přísady, nikoliv hořce chutnající čajový prach a drť. Numi, to je příroda, která mluví sama za sebe.


Složení: citrus Glauca - pouštní limetka*; *bio a Fair Trade od roku 2011.

Příprava: Čaj vždy připravujte z čerstvě převařené vody. Nechte louhovat 3 až 4 minuty.

Země původu: USA

Obsah: 18 nálevových 100 % rozložitelných sáčků

Hmotnost: 39,6 g (18 x 2,2 g)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář