Podložka Dynair XXL Togu 50cm modrá - aerobic

Kód: KO00122-M
1 870 Kč
SKLADEM U DODAVATELE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podložka Dynair XXL Togu 50cm

Dynair XXL je velká a odolná vzduchová podložka určená k meditování, čvičení, či rehabilitaci. Jedná se o nestabilní plochu s jednou stranou hladkou a s druhou s bodlinkami.

Dynair XXL Ballkissen od firmy TOGU je vyroben z vysoce kvalitního materiálu Ruton. Materiál Ruton je bez zápachu a je velmi pevný. Tyto výrobky jsou latex-free a bez zakázaných ftalátů (směrnice EU 2005/84/EC). Dynair XXL se vyrábí v provedení meditační, Level III a Level IV. Rozdílná je tuhost materiálu. Dynair polštář meditační a Dynair Level III mají stejný stupeň tvrdosti, liší se pouze barvou. Dynair polštář Level IV má nižší tvrdost, je měkčí. Tím, že je měkčí, je větší tréninkový efekt, protože výrobek je více nestabilní. Jedna strana je s kulatými, měkkými výstupky, které slouží ke stimulaci reflexních zón a druhá strana je sametově hladká. Výrobek je ideální pro použití ve fitness, terapii, rehabilitaci a cvičení doma. Dynair XXL je vhodný pro nácvik motoriky, rovnováhy, posilování dolních, ale i horních končetin, posilování břišního svalstva. Slouží pro posílení hlubokých stabilizačních svalů. Vhodné cvičení konzultujte se svým lékařem nebo fyzioterapeutem.

Level III - modrá, 50x14cm, určena pro intenzivnější cvičení, 30 let záruka /podmínky dle firmy TOGU/, vyrobeno v Německu. Firma TOGU udává směr ve vývoji nestabilních, dynamických podložek již více jak 50 let, mnoho firem na celém světě se snaží napodobit výrobky této firmy.

PODLOŽKY JSOU ROZDĚLENY DLE TUHOSTI A KAŽDÁ TUHOST MÁ SVOU BARVU:

černá - tuhá určená pro fitness
modrá - střední určená pro aerobic
červená - měkká určená pro meditaci

 

Upozornění:

  • Na úseč nevstupujte v obuvi!
  • Není určeno na poskakování!
  • Nepřehušťovat - optimálně nahuštěn z výroby.

Rozměr: 50 cm průměr
Hmotnost: 2500 g
Nosnost: 200 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář