cdVet Minerální sprej na kůži a srst 20 ml

Kód: CD3312
269 Kč –22 %
CD minerální sprej 20ml
269 Kč –22 % 210 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
18.8.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

cdVet Minerální sprej na kůži a srst 20 ml

cdVet Minerální sprej na kůži a srst (Fell und Haut Mineralspray) s Aloe Vera, čajovníkovým olejem a se solí z mrtvého moře je přírodní ošetřovací a výživný přípravek na pokožku a srst. Minerální sprej intenzivně ošetřuje a čistí od substancí, které způsobují svědivost (sekret z odpadních látek, lupy, kousance parazitů, vpichy hmyzu), dále se používá např. při matném vzhledu srsti, na suchou kůži a mozolnatá místa. Díky intezivnímu působení obsažených olejů získává srst více lesku. Aloe Vera navíc uklidňuje podrážděnou pokožku. Obsažený čajovníkový olej kromě svých ošetřovacích dovedností také chrání zvířata proti vnějším parazitům (klíšťata, blechy, vši, roztoči, všenky) a hmyzu, které odpuzuje a hubí. Pumpičkovým sprejem přípravek nastříkáme na srst proti růstu a případně krátce vmasírujeme (nestříkáme do očí ani do nosu).

Balení: Skleněná tmavá lékárenská lahvička s pumpičkovým rozprašovačem uzavíratelná víčkem.

SLOŽENÍ: Voda, Aloe Vera, sůl z mrtvého moře, čajovníkový olej, emulgátor, levandulový olej, olej z kakostu (geranium) , balmín košťatý.

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ 

POUŽITÍ: Skleněnou lahvičku před použitím důkladně protřepeme a tahem sundáme ochranné průhledné víčko. Rozprášenou mlhovinu přípravku nastříkáme při ochraně proti vnějším parazitům na povrch těla zvířete (nestříkáme do očí ani do nosu).Při ošetřování postižených míst na pokožce nastříkáme mlhovinu proti směru růstu srsti. Pokožku případně s citem jemně promasírujeme a účinné látky přípravku necháme působit (neutíráme, ani neoplachujeme). Minerální sprej skladujeme v chladu a temnu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář