cdVet Pohlcovač zápachů Urin-Attacke 500 ml

Kód: CD3677
598 Kč
SKLADEM U DODAVATELE

Detailní informace

Detailní popis produktu

cdVet Pohlcovač zápachů Urin-Attacke 500 ml

Produkt vyvinutý pro odstranění nepříjemných pachů způsobených především močí a exkrementy

 

cdVet Pohlcovač zápachů Urin-Attacke je enzymatický odstraňovač nepříjemných fekálních zápachů (moč, výkaly, zvratky) z toalet, ze spár dlaždic a kachlí, koberců, textilií, dřevěných podlah a z ostatních savých i nesavých povrchů.

Biologicky odbouratelný – Čistě přírodní ekologický produkt Urin-Attacke obsahuje mikroorganismy a enzymy, které likvidují fekální zápach přirozeným mikrobiálním rozkladem (enzymatická činnost). Už krátce po aplikaci se (odbouráním zdroje) natrvalo zbavíme zápachu (běžně přípravky zpravidla pach jen dočasně překrývají).

2 fáze působení – 1) Okamžité působení vysoce účinných absorbátorů pachu. 2) Dlouhodobé působení mikroorganismů, které hloubkově odstraňují nepříjemný pach moči a fekální zápachy.

Široké uplatnění – Urin-Attacke definitivně řeší problém nepříjemného zápachu ve veřejných i neveřejných toaletách (úřady, firmy, restaurace, hotely, školy, sportoviště a jiné). Majitelé psů a koček používají Urin-Attacke s velkým úspěchem také pro pachovou neutralizaci značkovacích míst močí nebo exkrementy psů a koček doma (nábytek, koberce, květináče) a také venku před domem (dveře, branky, pergoly, stromy, keře), kde je značkování našich nebo sousedovic psů a koček nežádoucí. Na místech zbavených pachu pak už zvířátka neznačkují. 

Šetrný – Odstraňovač zápachů Urin-Attacke nezanechává lepivé okraje ani žádné fleky. Povrch vodovodních baterií neničí, dá se používat také preventivně. Je neškodný, i když dojde k jeho olíznutí zvířetem. V použití je úspornýý.

Balení: plastová lahev s rozprašovačem 

Obsažené složky: Neiontové tenzidy < 5 %. 

Přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: Urin-Attacke neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vůně, plnidla, konzervanty apod.).

Aplikace Urin-Attacke:

Roztok je připraven k použití. Pomocí rozprašovače Urin-Attacke jednoduše nastříkáme ze vzdálenosti 20–30 cm přímo na zapáchající místa. Pro odstranění zápachu ze spár dlaždic nebo kachliček na větší ploše nebo na podlaze přidáváme Urin-Attacke do mycí vody pro vytírání podlahy.

Před použitím protřepat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima!

Zařazení podle legislativy: Veterinární přípravek – varia (VP - VA). Číslo schválení USKVBL 148-13/C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář