Milí zákazníci, od čtvrtka 9.7. - pátku 17.7. MÁME DOVOLENOU. OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME A POTVRZUJEME, ale balíčky odesíláme až od 20.7. 2020! Pokud nás chcete kontaktovat,prosíme zavolejte nám nebo pište přes Messenger ☺️ Děkujeme a přejeme Vám také krásné slunění...

Kokosový olej Bio Baraka sklo - 360 ml

Kód: DSA0781
229 Kč
DO TÝDNE U VÁS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Olej kokosový Bio Baraka 360 ml

Bio kokosový olej lisovaný za studena k vnitřnímu i vnějšímu použití.

Kokosový olej obsahuje kyseliny se středně dlouhým řetězcem (MCT), které pomáhají zvýšit pocit sytosti po jídle a pomáhají zvýšit výdej energie zvýšením rychlosti metabolismu. Kokosový olej si udržuje účinné látky i za vysokých teplot, je tedy vhodný i na pečení a smažení. Vhodné použití je také k přípravě sladkých jídel a do salátů. Kokosový olej je dobré používat hlavně v létě, má ochlazující účinky. 

Bez konzervantů, umělých barviv a parfemace, bez geneticky modifikovaných složek - GMO FREE, živá strava - RAW FOOD, VEGAN.

Použití: Při vnitřním užití viz. výše.
Při vnějším použití vhodný na pokožku obličeje pro její hydrataci a zdravý vzhled nebo jako výživový olej na vlasy nebo jako kondicionér. Jako kosmetický prostředek vhodný pro hydrataci suché a citlivé pokožky. V horkém počasí na noční ochlazující masáž chodidel zejména pro Pittu.

Složení: 100% kokosový olej.
Objem: 360 ml

Země původu: Srí Lanka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář