cdVet Aktivní střevo 250 ml

Kód: CD3324
428 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
7.4.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

cdVet Aktivní střevo 250 ml

Podporuje kondici střeva, dodává dobré bakterie pro střevní mikroflóru, pomoc při průjmu

cdVet Aktivní střevo (Darm Aktiv) je přírodní doplněk výživy pro psy a kočky z fermentovaných cdVet bylin, který podporuje dobrou kondici střev obzvláště při narušené střevní mikroflóře nebo při trávicích potížích (průjem, zvracení).

Dodává dobré bakterie - Dobré bakterie tvoří přirozenou symbiózu se střevem, a tím také s celým organismem. Specielní receptura z fermentovaných cdVet bylin podporuje přirozenou očistu střev, dodává dobré bakterie a tím zajišťuje optimální vyvážení zdravé střevní mikroflóry.

Součást výživy - Dobré bakterie jsou důležitou součástí výživy psa a kočky. Jejich předchůdci vlk a volně žijící kočky přijímají dobré bakterie z natráveného (fermentovaného) obsahu žaludku své kořisti. Proto našim psům a kočkám dodáváme dobré bakterie ve výživě formou zelených nepraných dršťěk, a nebo efektivněji doplňkem cdVet Aktivní střevo.

Pomoc při průjmu - Při průjmech způsobených nepřirozenou výživou nebo pozřením většího množství nevhodné potravy (exkrementy, špína apod) podporuje cdVet Aktivní střevo odeznění této nepříjemné problematiky. Při akutních nebo déletrvajících potížích je vhodné podávat cdVet Aktivní střevo současně s doplňkem cdVet ToxiVet sorb.

Nejprve očista střev - Při řešení zdravotních potíží nebo při narušené střevní mikroflóře spojené s déle trvajícími problémy nejprve vyčistíme střeva přípravkem cdVet Čistič střev. Následně po očistě střev doplníme dobré bakterie doplňkem výživy cdVet Aktivní střevo (léty osvědčená kombinace pro upevnění zdraví).

SLOŽENÍ: Fermentované byliny podle speciálního receptu cdVet

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ

Žádné umělé vitamíny - Doplněk výživy cdVet Aktivní střevo neobsahuje žádné umělé vitamíny, žádné umělé minerální látky, zádné syntetické konzervanty ani laciná plniva.
Žádná chemie - cdVet Aktivní střevo je složeno z čistě přírodních látek (žádná chemie). Proto nemá vedlejší účinky a nehrozí nebezpečí z nechtěného předávkování.
Žádné zatížení - Umělé látky v krmivech a v doplňcích výživy organismus zatěžují. Následkem chemické zátěže jsou civilizační nemoci (také alergie, kožní problémy nebo rakovina).

Jak je poznáme – Pouze umělé vitamíny se dají vážit a dávkovat. Zda-li se jedná o následně přidané umělé látky poznáme podle měrných jednotek (IE, mg, mcg apod.) v kterých je jejich množství udáváno.

Doporučené dávkování na jeden den:

  • Kočka a malý pes do 3 kg: …………..1 až 2 ml 
  • Psi 3 až15 kg: ………………………... 2 až 5 ml 
  • Psi 15 až 30 kg: ……………………... 4 až 9 ml 
  • Psi nad 30 kg: ……………….............. 8 až 20 ml

Darm Aktiv (Aktivní střevo) přidáváme do krmiva při krátce trvajících potížích a v rámci profylaxe po dobu nejméně 4 až 6 - ti týdnů jednou denně. Při řešení dlouho trvajících potíží u civilizačních chorob jej podáváme 6 až 10 týdnů.

Způsob podávání - Tento tekutý krmný doplněk je zamícháním do krmiva psy bez problému přijímán. U citlivých jedinců jej zamícháme do mletého masa a nebo jej injekční stříkačkou aplikujeme vedle jazyka.

Skladování: Po otevření skladovat v chladničce a spotřebovat nejlépe do šesti až deseti týdnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář