Zaujal Vás náš obchůdek a láká Vás vlastní eshop? Ozvěte se nám na náš email :-) Krásné dny

Energetický bylinný nápoj Láska, 250 ml

220 Kč
DO TÝDNE U VÁS

Energetický bylinný nápoj Láska, 250 ml

JEDNA LAHVIČKA 250 ML OBSAHUJE 10 DÁVEK. ÚČINNÁ DÁVKA JE 25 ML.

PROSÍME O CO NEJRYCHLEJŠÍ VYZVEDÁVÁNÍ BALÍČKU Z POŠTY NEBO ZE ZÁSILKOVNY.
NÁPOJ JE NEPASTERIZOVANÝ A POKUD JSOU BALÍKY SKLADOVÁNY VE VYŠŠÍ TEPLOTĚ NEŽ 25°C MŮŽE DOJÍT KE ZNEHODNOCENÍ PRODUKTU.

Láska je energetický bylinný nápoj. Nealkoholický, nesycený, nepasterizovaný, bez přídavků aromat a barviv. Doplňuje minerály a vitamíny. 100% přírodní produkt vyrobený v České republice.
Má unikátní a originální chuť, kterou si oblíbíte pro její jedinečnost. Láska účinkuje euforicky a energicky na vaše tělo i duši.

ÚČINKY

5 fází Lásky

  1. překvapení
  2. uklidněnÍ
  3. pocit radosti
  4. euforie
  5. a pak už jen nekonečná energie... Tohle umí s láskou namíchané bylinky.

Jaká je správná dávka Lásky? Nápoj obsahuje vysoké dávky výtažků ze stimulačních bylin a proto stačí velmi málo, abyste pocítili extatický účinek. Co to znamená? Stačí malý panák, tedy 0,02l a po pár minutách začnete procházet všemi fázemi. LÁSKA JE NEALKOHOLICKÝ NÁPOJ.

Nejdříve budete překvapeni a nebudete se moci přestat divit chuti, která vám zůstane na jazyku. Jakmile se bylinky začnou vstřebávat, pocítíte klid a uvědomíte si přítomný okamžik. Následuje radostný úsměv na tváři, který během pár minut přejde do příjemné euforie. Začnete vnímat, že je vaše tělo i mysl již napojeno na zdroj, který jste mu pomocí bylin ukázali a nastává fáze radostné energie, která trvá po NĚKOLIK HODIN. Plíce budou díky mátě čistě dýchat a vy můžete dělat to co vás baví s ještě lepším pocitem.

PROBUĎ V SOBĚ NEJSILNĚJŠÍ ENERGII NA SVĚTĚ

Stimulační nápoj obsahuje funkční bylinné extrakty v poctivých dávkách, výluh z máty a jemnou chuť grepového sirupu. Láska je přírodní produkt vyráběný původním, co nejšetrnějším postupem a je nepasterizovaný. Euforický a energizující účinek přichází již po několika minutách po vypití. Navozuje radost a spontánnost.

NEJLEPŠÍ ZKUŠENOST MÁME S DÁVKOVÁNÍM 0,02L PRAVIDELNĚ. UŽ PO PÁR DNECH SE ZAČNETE PROBOUZET BRZY Z RÁNA A VAŠE ENERGIE SE NEUVĚŘITELNĚ ZVÝŠÍ. POKUD BUDETE MÍT PROBLÉM S USÍNÁNÍM, SNIŽTE DÁVKU NA POLOVINU.

POVZBUZENÍ FUNGUJE TAKÉ INSTANTNĚ JAKO ŽIVOTABUDIČ PŘI DÁVCE 0,02l AŽ 0,1l

  • povzbuzení před sportem
  • pro lepší soustředění během učení
  • po probdělé noci
  • pro zlepšení nálady
  • při jakékoliv situaci, kdy potřebujete uklidnit a stimulovat tělo i mysl k vyššímu výkonu

DLOUHODOBĚ FUNGUJE JAKO REVITALIZAČNÍ ELIXÍR ŽIVOTA 0,01l - 0,02l RÁNO KAŽDÝ DEN
PO ABSOLVOVÁNÍ KŮRY 10 - 20 DNÍ (1 - 2 LAHVIČKY) EFEKT LÁSKY ZŮSTÁVÁ PO URČITOU DOBU BEZ POTŘEBY UŽÍVAT NÁPOJ

Dávkování je individuální, někdo potřebuje více, aby pocítil účinky bylin. Platí i to, že čím větší množství si dáte, tím je stav silnější. Doporučujeme ale opatrně zkoušet a zjišťovat, jak jste na Lásku citliví a přidávat dávky s časovým odstupem.

V ČEM JE NÁPOJ LÁSKA TAK JEDINEČNÝ?

Výroba nápoje probíhá v několika krocích. Vybrané byliny jsou naloženy do slabého alkoholu a několik týdnů je necháme v klidu, aby se vylouhovaly účinné látky. Směs se potom scedí a nechá se odpařovat kapalina. Zůstane nám suchý 100% extrakt z bylin. To je koncentrovaná účinná složka, kterou následně mícháme a znovu rozpouštíme podle tajného receptu, doslazujeme a přidáváme příchuť výluhem z máty a grepu. Velká výhoda nápoje je v tom, že ho nepasterizujeme, takže aktivní látky z bylin zůstávají v maximálním množství. Tak pomalu a s láskou vzniká velmi kvalitní, ručně vyráběný a velice účinný přírodní český produkt. Mohli bychom říct, že je Láska zdravou alternativou k energetickým nápojům ale nebylo by to přesné. Kromě energie dodá euforický pocit a velmi těžko popsatelný stav přítomného okamžiku. Toho můžeme docílit pouze díky darům přírody. Jakmile Lásku ochutnáte a vyzkoušíte, už nebudete chtít nic jiného. Nápoj je vyvíjen ve spolupráci s bylinkáři a léčiteli. Láska je tak jedinečná, navodí pocit šťastného dítěte, kouká se s ní na svět krásně. Stimulační bylinný nápoj Láska funguje, je silná, je překvapivá, chceš jí poznat, chceš jí stále víc, láká tě…

LÁSKA

K čemukoliv, co děláme rádi, potřebujeme lásku. Nápoj Láska je jeden ze způsobů, kterým dosáhneme stavu, kdy si lásku v sobě uvědomíme. Každý v sobě má lásku, jen ji probudit. Je mnoho forem lásky. Nás inspirovala myšlenka, že láska je nic nežádající, nesoudící, a hlavně bezpodmínečná péče a starost o dobro druhého. Tu lásku můžeme zažít a existuje nezávisle na ostatních. Je to láska uvnitř nás. Je původní, čistá a mocná. Stejně jako náš nápoj, u kterého dbáme na maximální kvalitu. To vše proto, aby elixír přinesl lidem uvolnění, radost, euforii i energii z darů přírody. Láska není oslazená a obarvená voda. Na nic si nehraje, občas ji nerozumíme ale i přesto je plná, plná chutí a přirozených barev. Láska je celistvá a originální. Jediné co potřebujeme je láska.

NÁPOJE LÁSKY

Nápoje lásky, to je koncept, který má za cíl obohatit širší veřejnost o zážitky při poznávání účinků pozoruhodných rostlin. Nápoj s názvem Láska je prvním produktem a má převážně euforické a energické účinky. Jako další na řadě bude elixír se silnými relaxačními účinky. Nápoje lásky jsou a vždy budou čistě přírodními produkty s důrazem na kvalitu a silný účinek. Rádi předáváme dál to, co máme sami v oblibě.

Láska – nejsilnější energie na světě

Láska je bylinný energetický 100% přírodní nápoj. Nealkoholický, nesycený, nepasterizovaný, bez přídavků aromat a barviv, vyrobený v České republice. Receptura byla vyvíjena ve spolupráci s renomovanými bylinkáři, léčiteli a psychotroniky. Nápoj Láska účinkuje euforicky a energeticky na vaše tělo i duši. Má unikátní výraznou chuť, kterou si oblíbíte pro její jedinečnost.

Jak bylinný nápoj Láska působí?

Nejprve budete překvapeni chutí, která vám zůstane na jazyku. Není to limonáda. Jsme zvyklí na přeslazené obarvené vody a zapomněli jsme, jak chutná pravá příroda. Jakmile se bylinky začnou vstřebávat, pocítíte klid a uvědomíte si přítomný okamžik. Následuje úsměv na tváři, který během pár minut přejde do příjemné euforie. Začnete vnímat, že vaše tělo i mysl jsou napojeny na vyšší univerzální zdroj, který jste jim pomocí bylin ukázali. Pak nastává fáze radostné energie, která trvá několik hodin. Plíce budou díky mátě čistě dýchat a vy můžete dělat to, co vás baví, s pocitem přirozeného plynutí. Euforický a energetizující účinek přichází již po několika minutách po vypití.
Navozuje pocit štěstí a spontánnost. Tohle umí s láskou namíchané bylinky. Probuďte v sobě nejsilnější energii na světě.

Jak se bylinný nápoj Láska vyrábí?

Stimulační nápoj obsahuje funkční bylinné extrakty, výluh z máty a grepový sirup. Láska je přírodní produkt vyráběný původním, co nejšetrnějším postupem. Výroba elixíru probíhá v několika krocích. Vybrané byliny jsou naloženy do slabého alkoholu a několik týdnů ponechány v klidu, aby se
vyluhovaly účinné látky. Tento proces se nazývá macerace. Výsledný výluh se pak scedí a odpaří se kapalina. Zůstane suchý 100% extrakt z bylin. To je koncentrovaná účinná složka, která je dále míchána a znovu rozpouštěna podle tajného receptu. Na závěr se nápoj dosladí a ochutí mátou a grepovým sirupem. Velká výhoda elixíru je v tom, že není pasterizovaný. Tím je zachována maximální účinnost aktivních látek z bylin. Takto pomalu a s láskou vzniká velmi kvalitní, ručně vyráběný, velice užitečný a účinný přírodní český produkt.

Jak se bylinný nápoj Láska užívá?

Nápoj obsahuje vysoké dávky výtažků ze stimulačních bylin. Proto stačí velmi málo, abyste vnímali extatický účinek. Vypijete malý panák, tedy 25 ml a po pár minutách začnete procházet všemi fázemi působení. Dávkování je ale samozřejmě individuální, jako vše. Někdo potřebuje více, aby pocítil účinky bylin. Doporučujeme užívání opatrně zkoušet a zjišťovat, jak jste citliví. Nejlepší zkušenost máme s pravidelným dávkováním 25 ml. Už po několika dnech se začnete probouzet brzy ráno a vaše energie se neuvěřitelně zvýší. Pokud budete mít problém s usínáním, snižte dávku na polovinu. Povzbuzení funguje také účelově, příležitostně, jako okamžitý životabudič. Nápoj Láska můžete použít v jakékoliv situaci, kdy potřebujete stimulovat tělo i mysl k vyššímu výkonu. Například před sportem, cvičením, pro lepší soustředění při učení, po probdělé noci, pro zlepšení emočního stavu při momentální pesimistické a negativní náladě atd. Nápoj Láska funguje dlouhodobě jako revitalizační elixír života. Není potřeba jej užívat stále. Po absolvování deseti až dvacetidenní kůry, tj. 1 až 2 lahvičky po 250 ml, aktivizační efekt určitou dobu setrvává.

Jak se liší nápoj Láska od jiných energetických nápojů?

Mohli bychom říct, že bylinný nápoj Láska je zdravou přírodní alternativou k umělým chemickým energetickým drinkům. To by ale nebylo přesné. Elixír Láska je něco víc. Dodá vám kromě energie euforický pocit a velmi těžko popsatelný stav vnímání přítomného okamžiku, bytí tady a teď. Toho je možné docílit pouze díky darům přírody. Jakmile Lásku ochutnáte a vyzkoušíte, už nebudete chtít jiný stimulační nápoj. Láska je jedinečná, navodí pocit šťastného dítěte, které se dívá na svět s krásnou naivní důvěrou. Bylinný nápoj Láska funguje, má sílu, umí překvapit. Další výhodou elixíru Láska je
úplné, celostní působení bylin. Chemicky vyráběné energetické nápoje obsahují pouze hlavní laboratorně zjištěné a průmyslově syntetizované účinné látky z rostlin. Byliny ale kromě hlavních složek obsahují množství dalších stopových prvků, které podporují působení základních látek, neoddělitelně se podílí na celkovém účinku a doplňují minerály a vitamíny. Umělé náhražky proto nikdy nemohou být tak kvalitní jako pravé byliny. Důležitou předností je také cena v kombinaci s vysokou účinností. Jedna lahvička nápoje Láska v ceně 220,- Kč obsahuje 250 ml nápoje. Toto
množství vystačí na 10 dávek. Jedna dávka tedy stojí 22,- Kč, což je méně než cena většiny umělých energetických nápojů, které se pijí celé najednou.

Proč bylinný nápoj Láska?

K čemukoliv, co děláme rádi, potřebujeme lásku. Nápoj Láska je jeden ze způsobů, kterým dosáhneme stavu, kdy si lásku v sobě uvědomíme. Každý v sobě má lásku, jen ji probudit. Je mnoho forem lásky. Nás inspirovala myšlenka, že láska je nic nežádající, nesoudící, bezpodmínečná péče a starost o dobro druhého. Tu lásku můžeme zažít a existuje nezávisle na ostatních. Je to láska uvnitř nás. Je původní, čistá a mocná. Stejně jako náš nápoj, u kterého dbáme na maximální kvalitu. To vše proto, aby elixír přinesl lidem uvolnění, radost, euforii i energii z darů přírody. Láska není oslazená a obarvená voda. Na nic si nehraje. Občas ji nerozumíme, ale přesto je plná chutí a přirozených barev.

Láska je celistvá a originální. Jediné, co potřebujeme je láska.

Složení nápoje a další informace

Voda, fruktóza, grepová šťáva se dření, bylinné extrakty, směs bylin Láska, vitamin B2, B6, B12, jodid draselný, antioxidant vitamin C, konzervant sorban draselný. Nutriční hodnoty na 100 ml výrobku:energie: 190,14 kJ/45,61 kcal, sacharidy: 11,27 g, z toho cukry: 10,33 g, tuky: 0,04 g, z toho nasycené:0 g, bílkoviny: 0,1 g, vláknina: 0,1 g. Objem: 250 ml. Doporučená dávka: 25 ml nápoje. Nepřekračovat dávku 75 ml/den. Upozornění: Produkt obsahuje přírodní kofein z bylinných extraktů a neměl by být užíván dětmi, těhotnými ženami a lidmi s onemocněním srdce. Zákal poukazuje na kvalitu přírodního produktu, není závadou. Nápoj před použitím protřepejte.

Kód Kód: DSX220
Kategorie: Vůně, kosmetika a radosti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení