MiDeer

mideerZaložení této zcela nové značky MiDeer se datuje roku 2016 v čínském městě Ningbo. Už za tuto relativně krátkou dobu zvládla dobýt svět a to zejména díky svém DNA, které její tvůrci vtiskli hned od začátku a na kterém si značka zakládá: "objevování, umění a zábava"

Hračky značky MiDeer tak kombinují hračku s uměním a vzděláváním. Zakladatelé této značky si tedy kladou za cíl udělat vše, co je v jejich silách, aby u dětí povzbudili chuť prozkoumávat i ty nejvzdálenější kouty jejich fantazie, aby mohly hrát zábavné a hlavně naučné hry a stali se z nich tak lidé s vášní a dobrým estetickým úsudkem. Mottem MiDeer je: „DOBRÁ HRAČKA JE UMĚNÍ“Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji.

Tvůrci značky kladou důraz na dětské potřeby v kombinaci s uměleckou kreativitou i různými kulturami a rozvíjí tak dětskou inteligenci. Současně však plně respektují estetiku v kombinaci s dětskou psychologií a jejich vývojem. Touto kombinací značka MiDeer dosahuje vzdělávání dětí hrou s výtvarným uměním dětí a zlepšuje tak i jejich chápání vkusu a krásy. Svou myšlenkou si značka MiDeer získala umělce i designéry, kteří se značkou spolupracují a to z Řecka, Německa, Francie i Číny a přenáší tak své umění a krásu do hračkářského průmyslu. 

V Mideer jsou si plně vědomi odpovědnosti a dobře chápou, jak důležité je před každým spuštěním výrobků na trh každý vzorek zanalyzovat a pečlivě zkontrolovat a to nejen zda hračka správně podpoří rozvoj dítěte jako takového, ale zejména co se týče bezpečnosti, toxicity a trvanlivosti produktu. Všechny produkty společnosti MiDeer jsou vyrobeny za použití přírodních rostlinných barviv, tiskařských barev a dalších netoxických materiálů. Všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů. Přísná kontrola kvality chrání naše děti, aby si hrály bezpečně.

36 položek celkem
Jógové karty mideer
280 Kč
Náš svět puzzle
410 Kč
Inspiro
220 Kč
Puzzle noemova archa
280 Kč
Dalekohled slon
195 Kč
Tělo
870 Kč
Tabule povinnsotí 02
990 Kč
Zvířecí zvuky Mideer03
190 Kč
první puzzle doprava mideer
290 Kč
Kaleidoskop cirkus mideer
Kaleidoskop Cirkus MiDeer
ODESÍLÁME DO 48 HODIN
170 Kč
Kaleidoskop žirafa mideer 02
170 Kč
MD Mozaika
465 Kč
MD Tangram
295 Kč
Moje první puzzle 12345
290 Kč
Puzzle máma a dítě
290 Kč
Továrna na sny
Továrna na sny puzzle MiDeer
ODESÍLÁME DO 48 HODIN
420 Kč
Hodiny
Moje tabule s hodinami MiDeer
ODESÍLÁME DO 48 HODIN
880 Kč
Mapa světa
610 Kč
Dalekohled vážka
195 Kč
Dalekohled karkulka
195 Kč
Puzzle závodní okruh03
520 Kč
Vějíř zajíček mideer
190 Kč
Lovení rybek mideer
270 Kč
první puzzle zvířata mideer04
První puzzle Zvířata MiDeer
ODESÍLÁME DO 48 HODIN
290 Kč
Kaleidoskop námořník mideer 02
170 Kč
Kaleidoskop zebra mideer
170 Kč
Kaleidoskop měsíc mideer 02
170 Kč

Stránka 1 z 1 - 36 položek celkem